Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑρχικήΑρχική  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Πώς κάνω ένα δικό μου αρχείο Upload???

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Twister
Administrator
Administrator
Twister


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2011
Ηλικία : 108
Τόπος : SysOp

Πώς κάνω ένα δικό μου αρχείο Upload??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς κάνω ένα δικό μου αρχείο Upload???   Πώς κάνω ένα δικό μου αρχείο Upload??? Icon_minitimeΤρι Οκτ 25, 2011 7:01 am

1. Κατέβασε και κάνε εγκατάσταση το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

2. Μόλις τελειώσεις με την εγκατάσταση πας Αρχείο -> Δημιουργία νέου torrent -> Από κατάλογο -> επέλεξε τον φάκελο που θές

* Tracker: Το announce url σου ( Announce Url: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] )
* Έναρξη διαμοιρασμού - μή τσεκαρισμένο (προαιρετικά)
* Ιδιωτικό torrent -μή τσεκαρισμένο
* Άσε όλες τις άλλες ρυθμίσεις στην προεπιλογή (default)
* Δημιουργία και αποθήκευση ως.., σώσε κάπου το torrent!
* Κλείσε το παράθυρο.


Πάμε να ανεβάσουμε το αρχείο μας!!!


1.ανεβάζουμε το τορρεντ που φτιάξαμε σε ενα site όπως: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] κτλπ

Εγώ θα σας δείξω πως θα κάνετε upload το τορρεντ που φτιάξατε στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

*Δες την παρακάτω εικόνα και εφάρμοσε αυτές τις ρυθμίσεις:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

4. Όταν το ανεβάσεις, το κατεβάζεις(από το site που το ανέβασες, οχι απ'αυτό που έχεις ήδη στον υπολογιστή σου!!!)...

Άνοιξέ το και μετά ο client σου θα σε ρωτήσει που είναι τα δεδομένα που θες να τροφοδοτήσεις.
Τότε θα διαλέξεις τον κατάλογο που είναι ο φάκελος ή τα αρχεία σου (ο ίδιος φάκελος με τον οποίο ξεκινήσαμε).
Το μtorrent θα κάνει έναν έλεγχο στον σκληρό σου κι όταν φτάσει 100% θα αρχίσει αμέσως την τροφοδοσία (seeding)!

5. EINAI ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ! Οποιαδήποτε αλλαγή στον κατάλογο τροφοδοσίας σου
- μετονομασία κλπ. - θα έχει ως αποτέλεσμα ένα σπασμένο torrent και δεν θα μπορείς να κάνεις seed σωστά.
Γι' αυτό όταν κάνεις seed αυτόν τον κατάλογο προσέχεις πολύ να μην αλλοιωθεί...

Για οποιοδήποτε πρόβλημα ή απόρια σχετικά με τα παραπάνω επικοινώνισε με τον
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ή διαβάστε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ellinadiko.ace.st
 
Πώς κάνω ένα δικό μου αρχείο Upload???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Help, How-Tos-
Μετάβαση σε: